Advokátní kancelář Čechovský & Václavek
AK CEVA
Advokátní kancelář Čechovský & Václavek
AK CEVA

AK Čechovský & Václavek, s.r.o. byla založena v roce 2012. Na počátku své existence jsme se zaměřovali primárně na poskytování právních služeb v oblasti cizineckého práva, kde jsme se vypracovali mezi kanceláře s největší zkušeností a odborností v tomto oboru. Postupně jsme rozšiřovali okruh poskytovaných právních služeb. V současné době můžeme klientům nabídnout a zajistit kompletní právní servis napříč právními obory, ať už se jedná o zmíněné cizinecké právo, právo trestní, tak občanské či obchodní. Za dobu existence naší kanceláře jsme zastupovali klienty z více než stovky zemí.

Naší vizí a cílem je poskytnou právní služby a zajistit ochranu všem, bez ohledu na jejich státní příslušnost. Zakládáme si na individuálním přístupu ke všem klientům a maximální péči o jejich případy se zaměřením na nalezení a prosazení nejvhodnějšího řešení v zájmu klienta. Klienti u nás mají zajištěn nejen kvalitní právní servis zaštítěný týmem odborníků, ale také řadu tlumočníků a odborných asistentů tak, aby pro ně řešení jejich právního problému pomocí naší kanceláře bylo co nejsnazší.

Rádi pomůžeme i Vám s Vaším právním problémem.

Pro detailní přehled právních služeb pokračujte na stránku Právní služby.

Orientační ceník právních služeb naleznete na stránce Ceník právních služeb, pro případné bližší informace nás kontaktujte.

 

Advokátní kancelář Čechovský & Václavek

Napište nám

Zavřít vrstvu dotazu.
CZ
EN
VN
RU